Novinky a Rozhovory

Češi porazili USA i po druhé, Bělorusko stále bez bodů.

14.05.2017 12:49
Češi na šampionátu porazili Američany i po druhé 3:1, Finsko udolalo Bělorusy a ti jsou dále bez bodů.

Švédové podlehli Rusům i po druhé, Švýcaři předvedli senzaci.

12.05.2017 21:55
Švédové prohráli i druhý zápas proti Rusům 4:3, Švýcaři předvedli senzaci když dvěma rychlými goly odrovnali Kanadu, Kanada sice snížila ale vyrovnání se nedočkala naopak Švýcaři ještě přidali gol do prázdné klece a Kanada tak po prvé na turnaji prohrála 1:3.

Švédi dnes proti Rusům, Kanada se Švýcary.

12.05.2017 18:08

Češi ztratili třígolové vedení, Finy nakonec ale porazili. Američané i na podruhé porazili Bělorusy.

11.05.2017 23:22
Češin vedli 3:0 když ale o vedení nakonec přišli blížilo se prodloužení. Češi nakonec využili přesilovou hru v prodloužení a Finy na podruhé už porazili. Bělorusko je i nadále bez bodů. Proti domácím USA prohráli 1:4.

Kanada vyhrála i po třetí, Rusové zdolali Švýcary.

10.05.2017 22:50
Kanada porazila ve skupině i třetího svého soupeře a vede tabulku po prvním kole. Rusové naopak nezaváhali proti Švýcarům a ti jsou po prvním kole stále poslední.

Kanada rozehrála boj se Švédy, Rusové večer proti Švýcarům.

10.05.2017 18:26

Češi nestačili na Finy, Američané rostříleli Bělorusy.

09.05.2017 19:22
Český tým nezvládl záverečný zápas prvního kola ve skupině a prohrál s Finy 4:2. Bělorusko ani po třetí neuhrálo body a s domácímy Američany prohráli 6:1.

Pátý den startuje. Bělorusové zkusí štěstí proti domácím, Češi vyrukují na Finy.

09.05.2017 17:06

Domácí Američané nastoupí s Běloruskem, Češi se porvou o body s Finy.

08.05.2017 23:06

Kanada srazila Rusům hřebínek. Švédové se nenechali Švýcary zaskočit.

08.05.2017 18:36
Kanada nedala Rusům velkou šanci hrát kvalitní hokej. Kanaďané si smlsli zejména v přešilovkách kdy svého soupeře 3x potrestali. Nakonec se Kanada radovala se záverečného vítězství 5:2. Loňský finalista je i nadále bez bodů. Švédové porazili Švýcary 4:2.